דינה פרומוביץ, מנכ"לית החברה הכלכלית בשוהם - איגוד התאגידים העירוניים

דינה פרומוביץ, מנכ"לית החברה הכלכלית בשוהם

אני שמח להכיר לכם את דינה פרומוביץ, מנכ"לית החברה הכלכלית בשוהם ב-6 השנים האחרונות. בעבר, הייתה דינה סמנכ"לית בבנק ירושלים ומילאה מגוון תפקידים בתחום הבנקאות, משאבי האנוש והשיווק של הבנק. דינה נשואה ואם ל-4 ילדים.
כמנכ"לית החברה הובילה את פיתוח HIPARK SHOHAM – קרית התעסוקה והלוגיסטיקה של שוהם, אשר מתפרסת על פני 1000 דונם ונמצאת בתנופת בנייה ופיתוח, עם מיטב החברות הישראליות, בהן שופרסל, שטראוס, שירותי בריאות כללית ועוד. בנוסף מקדמת דינה כעת את פיתוח מרכז העסקים החדש של שוהם – AIRPARK SHOHAM – בו יוקמו בנייני משרדים, מתחמי מסחר וכן מלון ומרכז אירועים.
החברה מפתחת בעשור האחרון את כל שכונות המגורים החדשות ביישוב מעבר לשכונות שכבר פותחו על ידי החברה הכלכלית, מפתחת החברה ממש בימים אלו את שכונת "הדרים", השכונה הגדולה ביותר הנבנית ביישוב ובה מרבית יחידות הדיור שווקו במסגרת תכניות "מחיר למשתכן" ו"דירה להשכיר".
בנוסף, מקדמת דינה שורה ארוכה של יוזמות כלכליות שמטרתן ביסוס היציבות הכלכלית של שוהם בהתאם לחזון המועצה המקומית שוהם, כמו אנרגיה מתחדשת, תחבורה שיתופית ואוטונומית, חללי עבודה משותפים וכל רעיון שתואם את הצביון הצעיר והחדשני של שוהם.
המוטו של דינה – ממשקי עבודה טובים ובריאים בין כל האגפים, התאגידים והיחידות של רשות מקומית הם המנוע לעבודה פוריה ויעילה, שתצעיד את הרשות קדימה ותאפשר שירות איכותי לתושב.
דינה מאמינה באנשים, מאמינה בשיתופי פעולה ובלמידת עמיתים. ובעיקר – מאמינה בעבודת צוות. "יש לצידי צוות קטן – אבל איכותי עם יכולת שיא ולב ענק!"- מציינת.
נאחל לדינה המשך הצלחה ויישר כוח.

דילוג לתוכן