הרקדן האוטומטי- הכירו את צח אורני, מנכ״ל פתרונות שקילה מתקדים - איגוד התאגידים העירוניים

הרקדן האוטומטי- הכירו את צח אורני, מנכ״ל פתרונות שקילה מתקדים

הרקדן האוטומטי – הכירו את צח אורני, מנכ"ל פתרונות שקילה מתקדמים, חברה הנותנת פתרונות שקילה דיגיטליים למגוון ענפים וברשויות.

צח בן 57, תושב קדימה צורן ממשיך את דרכו של אביו שהקים את החברה הגדולה ביותר בארץ בזמנו לייצור משקלים למשאיות זבל לצורך שקילת הפסולת של הרשויות המקומיות.

קשה היה לפספס את האווירה הכיפית שהביא איתו צח בוועידה כאשר ענד תג אלקטרוני עם שמו, חילק דגלי ישראל למעל 400 משתתפים ואפילו היה מסמר הערב בזכות ריקודי הבטן שלו במסיבה.

"התחביב שלי זה ריקוד. אני רקדן בטן מקצועי. אם הייתי מתפרנס בריקוד לא היו רואים אותי כאן בועידה. אני מופיע לפעמים בחתונות ואירועים" אמר צח והוסיף כי נרגש היה לחוות את החיבור והאהבה לריקוד שהראו סביבו משתתפי הוועידה כשרקד: "זה לא ייאמן כמה כולם חיבקו אותי על זה מהמלצרים ועד ראשי הרשויות. היה חיבוק מדהים לריקוד שלי. פתחו את הלב כלפיי וחיבוק אמיתי ופיזי. אפילו ב1 בלילה אמרו לי אנשים לא ללכת".

צח סיכם את השתתפותו היום בוועידה ואמר כי הוא היה בהרבה ועידות בעבר והשנה הייתה אווירה מיוחדת, מדהימה ומלאת הזדמנויות בזכות בורבא.
"באופן אישי, קשרתי השנה קשרים והכרתי אנשים מדהימים בוועידה הזו".

meet

מערכת CHANCE TO MEET

חברים וחברות יקרים,כבכל שנה וועידת איגוד התאגידים העירוניים מהווה הזדמנות לפגוש, להכיר ולשוחח עם בעלי תפקידים ברשויות המקומיות ובתאגידים מקבילים. אך מה קורה אם רוצים

המשך קריאה »

שיתוף הכתבה:

דילוג לתוכן